Tina Trstenjak

Tina Trstenjak srebrna v Tel Avivu
Slovenske novice
petek, 27. april 2018 ob 14:20
TEL AVIV  – Slovenska judoistka Tina Trstenjak je na evropskem prvenstvu v Tel Avivu osvojila srebrno kolajno. Olimpijska prvakinja iz

Tina Trstenjak druga v Evropi, tokrat ni šlo do zlata
petek, 27. april 2018 ob 11:29

Gomboc nadaljuje bogato žetev slovenskega juda
petek, 27. april 2018 ob 09:51
Slovenski judo je tudi na Evropskem prvenstvu v Tel Avivu z novo medaljo in to najbolj žlahtno znova potrdil da gre za eno najuspešnejših slovenskih športnih panog zadnjega obdobja.

Novo slovensko odličje v Tel-Avivu: Tina Trstenjak srebrna na EP v judu
petek, 27. april 2018 ob 04:20
Slovenska judoistka Tina Trstenjak je na evropskem prvenstvu v Tel-Avivu osvojila srebrno kolajno. To je že drugi uspeh naše reprezentance po zlatem odličju, ki ga je v četrtek...

Nasprotnike premetaval kot za šalo: Adrian Gomboc evropski prvak!
Sportal
četrtek, 26. april 2018 ob 18:22
Slovenski judoist Adrian Gomboc je na evropskem prvenstvu v Tel Avivu osvojil zlato kolajno v kategoriji do 66 kilogramov. V finalu se je pomeril z Italijanom Matteom Medvesom in zmagal z ipponom....

Drakšič v trenerski vlogi Adriana Gomboca takoj popeljal do zlata
četrtek, 26. april 2018 ob 16:09
V Tel Avivu se je začelo evropsko prvenstvo v judu, že prvi dan pa Slovenija slavi izjemen uspeh. Adrian Gomboc je postal evropski prvak v kategoriji do 66 kg!

Tina Trstenjak gre po svoji poti
četrtek, 26. april 2018 ob 09:56
CELJE – Na že 67. evropskem prvenstvu v judu, ki se bo danes začelo in že pojutrišnjem končalo v Tel Avivu,